DISTAR CZ a.s. | tel./fax: +420 495 493 445 | mobil:  + 420 724 761 876 | e-mail: info@distar.cz |Kontakt

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

O firmě

Společnost DISTAR CZ a.s. byla založena koncem roku 2000 českými a zahraničními akcionáři. Hlavním výrobním programem firmy je produkce diamantových segmentů, diamantových řezných a brusných nástrojů a výroba brusných a řezacích strojů (brusky betonu, řezače spár, frézy), na kterých se diamantové kotouče používají. Společnost DISTAR CZ a.s. se věnuje i obchodním aktivitám převážně v tomto oboru, stavební činnosti nebo produkci výrobků z přírodního kamene.

Již od svého založení společnost DISTAR CZ a.s. každoročně dosahuje pouze kladných obchodních výsledků. V roce 2005 byla zakoupena a uvedena do provozu nová moderní výrobní linka pro produkci diamantových nástrojů včetně diamantových segmentů, o tři roky později byla výrobní kapacita rozšířena o robotizované zařízení na výrobu diamantových vrtacích korunek, což přispělo ke značné úspoře nákladů. V roce 2009 společnost DISTAR CZ a.s. dokončila a zkolaudovala stavbu nové výrobní a administrativní budovy v průmyslové zóně v Novém Bydžově.

V roce 2010 společnost DISTAR CZ rozšířila svoje výrobní a obchodní aktivity o výrobu a prodej ultralehkých letadel Samba XXL a motorového kluzáku Lambáda, které vyrábí ve své divizi DISTAR AIR v Ústí nad Orlicí. Výrobní tým tvoří vysoce kvalifikovaní konstruktéři s bohatými zkušenostmi v oboru letectví. Jejich zkušenosti a pracovní nasazení jsou zárukou vysoké kvality práce i neustálých inovací ve výrobě, kterými vycházejí vstříc požadavkům náročných zákazníků z celého světa.

DSC_2162

Diamantová výroba
DISTAR DIAMOND

  • výrobními zařízeními a kapacitou výroby se DISTAR CZ a.s. řadí ke špičce nejen v České republice, ale i v Evropě

EX40

Strojní výroba
DISTAR TECHNIC

  • zaměření strojní výroby je zejména na sériovou produkci řezačů spár, ale zabýváme se také výrobou vibračních desek, fréz povrchu, montáží elektrocentrál, motorových kalových čerpadel a dalších speciálních strojů

P703022722

Letecká výroba
DISTAR AIR

  • tato další nová aktivita společnosti se ukázala jako vysoce perspektivní obor činnosti  zaměřuje se na kusovou výrobu
    s maximální orientaci na zákazníka a jeho požadavky, což umožňuje dosáhnout velmi uspokojivých výsledků

DSC_058022

Výrobky z přírodního kamene
DISTAR STONE

  • rok života tohoto oboru ve společnosti DISTAR CZ a.s. ukázal, že jak o kvalitní žulové výrobky, tak o žulu jako surovinu je v České republice zájem a nezbývá než tuto aktivitu dále rozvíjet

Fulltextové vyhledávání