Výroba na zakázku dle zadaných parametrů

Řezné kotouče vyrábíme a renovujeme od průměru 300 mm až do průměru 3000mm. Řezné kotouče velkých průměrů jsme schopni osazovat diamantovými segmenty přímo u zákazníka. Vyrábíme a renovujeme také kotouče do multikatrů.


Diamantová řezná lana DISTAR se v kamenickém průmyslu se používají  jak na řezání kamenných bloků, tak i na formátování již nařezaných desek.


Jádrové vrtací korunky DISTAR na kámen jsou vyráběny na automatu, kde jsou přesně nastaveny všechny parametry pro správné naletování segmentu. To zabezpečuje maximální pevnost spojení segmentu s nosičem při minimálním poškození diamantového zrna zbytečně vysokou teplotou pájení. Na automatu se rovněž provádějí i renovace.


Brusné kotouče na kámen do úhlových brusek najdou uplatnění u jak u kameníků, ale i u stavebních firem. Brusné kotouče na kámen do stacionárních brusek vyrábíme na zakázku.


V kamenickém průmyslu je využití renovací kotoučů velmi využívaným prostředkem pro snižování výrobních nákladů. Renovace kotoučů zahrnuje kontrolu nosiče, jeho vyrovnání, obroušení, naletování nových segmentů a jejich obroušení a výstupní kontrolu.